img

EHANDEL #1 - Wywiad z Pawłem Fornalskim

Założyciel IAI S.A. i główny architekt IAI-shop.com, największej platformy do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce. Znany z bezpośredniego i szczerego wyrażania własnych opinii. W rozmowie z EHANDEL komentuje polską branżę ecommerce.

img

e-wakacje Polaków

Z badania Ipsos Polska wynika, że w tym roku 17,3 mln naszych rodaków uda się na wakacje, z czego około ¾ będzie odpoczywać w kraju. Jaką rolę w planowaniu urlopu mają opinie na forach i serwisach podróżniczych?

img

Bluerank z tytułem Premier Google Partner

Google przyznał agencji Bluerank status Premier Google Partner. Oznacza to, że Bluerank znajduje się wgronie zaledwie 40 agencji marketingu online, które Google uznaje za najlepsze w Polsce.

img

Euro 2016: Jak mecze Polaków napędzały zakupy w kraju?

Jaki wpływ na zachowania zakupowe Polaków miał przebieg meczu Polska-Portugalia? Analizy trwają, ale z pewnością już teraz można pokusić się o pierwsze wnioski na postawie danych z poprzedniego meczu polskiej reprezentacji, spotkania Polska-Szwajcaria.

img

Google Shopping: Obowiązkowy GTIN od 14 lutego 2017 roku

W 2017 roku Polska dołączy do światowego projektu, uruchomionego przez Google, w którym firmy prezentujące swoje produkty oraz pliki produktowe w Google Shopping mają obowiązek znakowania ich numerem GTIN – Globalnym Numerem Jednostki Handlowej ang. Global Trade Item Number, czyli unikatowym dla każdego produktu numerem kodu kreskowego. Od 14 lutego 2017 r. również polskie firmy, które mają zamiar wprowadzić swoje produkty do Google Shopping będą musiały obowiązkowo oznaczyć je numerem GTIN.